Los Andželo Clippers įvykdė kol kas skambiausius Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mainus, iš Filadelfijos atsiveždami Jamesą Hardeną.
Šiemet Pasaulio taurės turnyre pirmą kartą dalyvavo 32 rinktinės ir tokį skaičių komandų pamatysime po ketverių metų.
Tel Avivo Maccabi komandos sirgaliai nusprendė išreikšti nepasitenkinimą Izraelio lygos sistema.
Antradienį (rugpjūčio 14 d.) Vilniuje vyko Regionų krepšinio lygos (RKL) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kuriame buvo aptarti organizaciniai ir einamieji klausimai bei pristatyta sistema pagal kurią bus organizuojami artimiausi trys (2018–2019, 2019–2020 ir 2020–2021) sezonai.
Eurolyga patvirtino, kad kitą sezoną turnyras vis dar vyks senuoju formatu ir jame varžysis 24 klubai, tačiau nuo 2016–2017 metų sezono įvyks didelės permainos. Kaip jau rašėme, Eurolyga ketina sumažinti dalyvių skaičių nuo 24 iki 16. Šios ekipos tarpusavyje rungtyniaus vietos pirmenybių formatu ir reguliariajame sezon...
Vienas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovų Adamas Silveris garsiai prabilo apie tai, kad lygoje taikoma divizionų sistema yra pasenusi ir bus galvojama, kaip ją pakeisti.
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) posėdyje penktadienį pritarta, jog šalies čempionate rungtyniaujančios ekipos varžysis keturių ratų sistema.
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) jau finišavo praėjusią savaitę, tačiau daugelis Europos šalių stipriausius klubus tik neseniai pradėjo aiškintis atkrintamosiose varžybose, kur kovojame ne tik dėl medalių, bet ir trokštamos vietos Eurolygoje.
Ketvirtadienį Kaune įvyko Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) Vykdomojo komiteto posėdis. Jame buvo sprendžiami aktualiausi su artėjančiu sezonu susiję klausimai. Bene svarbiausias pokytis Nacionalinėje krepšinio lygoje – komandų skaičius. NKL Vykdomojo komiteto sprendimu 2012-2013 metų sezone rungtyniaus 18 koma...
Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse ateinantį sezoną rungtyniaus 21 klubas, kuris bus suskirstytas į tris grupes po 7 ekipas. Pirmajame etape komandos iš viso sužais 126 mačus. Į antrąjį etapą pateks 16 geriausių klubų, kurie bus suskirstyti į keturias grupės po 4 komandas.
Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.