Traumą patyrus Chrisui Chiozzai, Vitorijos Baskonia ieško papildymo ir nusitaikė į patyrusį žaidėją - Jordaną Theodore‘ą.
Vilniaus Ryto komanda aktyviai ieško naujo atakų organizatoriaus po to, kai išvyko Demetriusas Jacksonas, už kurį klubas gavo išpirką. Krepsinis.net žiniomis, ji siekia 50 tūkstančių eurų.
Krepšinio ateitis dar nėra nulemta iki galo ir kai kurios lygos, kad išvengtų milžiniškų nuostolių, norėtų tęsti žaidimą. Tarp jų - Ispanijos lyga ir Eurolyga.
Stambulo „Bešiktaš“ komandą palikęs Jordanas Theodore’as greitai rado naują klubą – amerikietis įžaidėjas sustiprino Kazanės „Unics“ ekipą.
Pergalių Eurolygoje stokojanti Stambulo Daruššafaka ekipa buvo pasiruošusi stiprintis.
Tel Avivo „Maccabi“ ieško naujo įžaidėjo, kadangi dėl traumos iš rikiuotės yra iškritęs Jeremy Pargo. Izraelio televizija skelbia, kad „geltonieji“ turi keturis kandidatus: Ramoną Sessionsą, Bobby Browną, Jordaną Theodore‘ą ir Isaiah Taylorą. „Maccabi“ nori, kad naujokas pasirašytų dvejų mėnesių sutartį – po šio ...
Čempionų lygoje siautęs Gedimino Oreliko komandos draugas Jordanas Theodore‘as – pakeliui į Eurolygą. Pranešama, kad Bandirmos „Banvit“ klubo lyderis pasirašė sutartį su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu ir čia žais dvejus artimiausius metus. 27 metų 183 cm ūgio įžaidėjas iki šiol nėra rungtyniavęs pajėgiausiame Euro...
Gedimino Oreliko komandos draugai iš Bandirmos „Banvit“ ekipos buvo įvertinti Čempionų lygoje. Jordanas Theodore‘as tapo naudingiausiu lygos žaidėju, kuris įmesdavo po 16,2 taško, atkovodavo po 3,8 kamuolio, atlikdavo po 7,7 rezultatyvaus perdavimo bei surinkdavo po 16,6 naudingumo balo.
Nors Zagrebo „Cedevita“ klubas prieš kelias dienas paskelbė, jog sudarė sutartį su gynėju iš JAV Jordanu Theodore'u, krepšininkas Kroatijoje neužsibuvo.
Vienoje Turkijos krepšinio lygos autsaiderių Antalijos „Antalya“ komandoje rungtyniaujantis gynėjas Jordanas Theodore'as veda derybas su Eurolygos klubu.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.