Nuolatinės diskusijos su teisėjais, nesutarimai su varžovais ir ginčai su komandos draugais – visa tai galima sutalpinti į vieną žodį – verksnys. Portalas Krepsinis.net nusprendė išrinkti penkis didžiausius Lietuvos krepšinio lygos (LKL) verksnius.
Praėjusių metų pabaigoje tarp Dwighto Howardo ir Vince‘o Carterio kilo žodžių karas – krepšininkai vienas kitą išvadino verksniais. Portalas Krepsinis.net, remdamasis užsienio žiniasklaida, nusprendė išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų yra didžiausi NBA lygos verksniais.
Prieš 1995 m. Europos čempionatą Kroatija specialistų buvo laikoma viena iš pagrindinių favoričių į aukso medalius. Šiek tiek kitokios nuomonės buvo Lietuvos rinktinės lyderis Arvydas Sabonis, neprieštaravęs, jog kroatų komanda stipri, tačiau abejojęs jų galimybėmis kovoti dėl pirmos vietos. “Jie daugokai vieni ant kitų rėkauja”, - motyvavo A.Sabonis. Kroatija turnyre liko trečia.