nba logo
NBA.com
NBA World

Magic – 68:78 – Knicks

„Magic“ pataikymas – tragiškas. Jie atakavo 25 proc. taiklumu (21/84), ir tai yra mažiausias Niujorko klubo oponentų pataikymo procentas per visą istoriją. 1985 m. gruodžio 10-tą „Knicks“ krepšininkai varžovams iš Indianos leido atakuoti 26 proc. taiklumu. Savo ruožtu, Orlando komandai – tai antirekordas. 1999 m. kovo 15-tą rungtynėse prieš Filadelfiją „Magic“ krepšininkai atakavo 29 proc. taiklumu, ir iki šiol tai buvo prasčiausias rezultatas per visą klubo istoriją. Dviguba „Knicks“ gynyba prieš Tracy McGrady leido „Magic“ lyderiui pataikyti tik 5 metimus iš 20-ties ir pelnyti sąlyginai vos 19 taškų. 3-iame kėlinyje aikštę dėl nugaros skausmų turėjo palikti „Knicks“ lyderis Allanas Houstonas, kuris per 20 minučių pelnė 7 taškus ir prametė visus penkis tolimus metimus.

Grizzlies – 88:80 – Spurs

„Grizliai“ parodė, kad ir be Pau Gasolio jų komandoje yra vaikinų, galinčių komandai atnešti pergalę. Rezultatyviausias praėjusių metų „Grizzlies“ žaidėjas per 32 min. pelnė vos 8 taškus (2/9 pataikymas). „Spurs“ pralaimėjo antras išvykos rungtynes iš eilės. Nenuostabu – dėl traumų čempionų gretose negali rungtyniauti pagrindiniai įžaidėjai Tony Parkeris ir Anthony Carteris, įpusėjus 1-ajam kėliniui kulkšnies traumą patyrė lyderis Timas Duncanas (tuo metu „Spurs“ pirmavo 20:10), rungtynių dėl nugaros skausmų nebaigė argentinietis Manu Ginobilis. Išvengę traumų ikisezoninėse rungtynėse, NBA čempionai su šia problema dabar, atrodo, susiduria akis į akį.

S.Swiftas – 14 tšk., 8 kam., 3 bl.

J.Williamsas – 13 tšk., 3 kam., 7 perd.

R.Nesterovičius – 13 tšk., 14 kam., 3 bl.

M.Ginobilis – 13 tšk., 5 perd., 2 per.kam.

Mavericks – 103:93 – Heat

Stano Van Gandy debiutas „Heat“ vyriausiojo trenerio pareigose: 3 iš eilės pralaimėtos rungtynės. Majamio klubas dar 3-iačiame kėlinyje pirmavo, tačiau Dirkas Nowitzki „ištempė“ „Mavs“ komandą. Vokiečio sąskaitoje 30 taškų – 10 ketvirtame kėlinyje.

D.Nowitzkis – 30 tšk., 6 kam., 3 perd.

S.Nashas – 18 tšk., 11 perd., 2 per.kam.

Hawks – 90:80 – Hornets

„Vanagai“ laimėjo nepaisant to, kad dėl diskvalifikacijos negalėjo žaisti jų lyderis Jasonas Terry (22,7 tšk.). J.Terry buvo suspenduotas vienerioms rungtynėms po to, kai šeštadienio rungtynėse prieš „Pacers“ vienam varžovui smogė alkūne. Tai buvo 1-oji Atlantos klubo pergalė šiame sezone.

D.Gloveris – 20 tšk., 8 kam., 5 perd.

S.Jacksonas – 19 tšk., 4 kam., 3 perd.

Sh.Abdur-Rahimas – 18 tšk., 9 kam.

R.Trayloras – 20 tšk., 10 kam., 3 bl. (21 min.)

D.Wesley – 19 tšk., 5 perd.

B.Davisas – 13 tšk., 4 perd., 5 per.kam.

Bulls – 66:98 – Rockets

„Kai kuriuos dalykus paaiškinti yra sunku“, - po rungtynių kalbėjo „Bulls“ vyr.treneris Billas Cartwrightas. Pavyzdžiui, kodėl pagrindinis „centras“ Eddy Curry per 28 minutes tepelno 1 tašką, gaunas 6 asmenines pražangas ir prameta visus 8 metimus iš po krepšio arba vidutinio nuotolio? Arba, kodėl talentinga „Bulls“ komanda pralaimi 3-ejas iš 4-erių rungtynių, ir visas jas pralaimi didesniu nei 25 taškų skirtumu? Kodėl dvejas rungtynes iš eilės „Bulls“ per 48 minutes negali pelnyti 70-ies taškų? Beje, 3-ejas iš 4-erių rungtynių „Bulls“ žaidė savojoje „United Center“ arenoje.

J.Crawfordas – 19 tšk., 3 perd.

T.Chandleris – 14 tšk., 17 kam.

S.Francis – 19 tšk., 4 kam., 3 perd.

C.Mobley – 14 tšk., 4 kam., 2 perd.

Jazz – 93:88 – Timberwolves

Minesotos krepšininkai „atsibudo“ tik rungtynių pabaigoje, kai, atrodo, suprato, kad lyderio Kevino Garnetto (16 min., 10 tšk., 4 kam.) aikštėje nėra ir jis neišgelbės komandos. Samas Cassellas 12 taškų (iš visų pelnytų 27) surinko per paskutines 6-ias 4-ojo kėlinio minutes, tačiau individualių jo veiksmų nepakako, kad „Wolves“ pasivytų puikiai rungtyniavusią Jutos ekipą. „Jazz“ vidurio puolėjas Gregas Ostertagas atkovojo 21 kamuolį, ir tai yra asmeninis karjeros rekordas. Be to, Gregas blokavo net 6 varžovų metimus, bei pelnė 12 taškų.

M.Harpringas – 32 tšk., 10 kam. (5 puolime)

Blazers – 83:94 – Sixers

„Sixers“ užbaigia 3-ijų rungtynių ciklą Vakarų konferencijoje, iškovodami vienintelę pergalę prieš Portlendo klubą. Alleno Iversono šou – 31 taškas (21 pirmoje rungtynių dalyje) ir 6 klaidos.

R.Wallace – 22 tšk., 7 kam., 6 perd.

B.Wellsas – 17 tšk., 5 kam., 5 per.kam.

R.Pattersonas – 12 tšk., 4 kam.

A.Iversonas - 31 tšk., 4 perd., 4 per.kam.

K.Thomasas – 16 tšk., 9 kam.

G.Robinsonas – 15 tšk., 4 kam., 5 perd.

M.Jacksonas – 15 tšk., 4 kam.

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius