Kovo 6 d. 22:54
macijauskas
macijauskas
Krepsinis.net

Šiandien Ispanijos krepšinio lygoje (ACB) įvyko trys susitikimai. Viename iš jų Arvydo Macijausko klubas Vitroijos “Tau Ceramica” buvo priverstas nusileisti tik 12 vietą turnyre užimančiai Valjodolido “Forum” ekipai.

"Forum" - 99:94 - "Tau Ceramica"

(20:30, 32:29, 19:19, 28:16)

Beveik visas rungtynes pirmavę svečiai kiek netikėtai rungtynių pabaigoje buvo priversti pasiduoti namuose rungtyniavusiai Valjadolido „Forum“ ekipai.

Pirmojo kėlinuko pradžioje rungtynės vyko labai atkakliai. 7 runtynių minutę rezultatas buvo lygos – 13:13, tačiau tada Vitorijos krepšininkai spurtavo 0:8 ir pirmąjį kėlinuka laimėjo gana solidžiai – 10 taškų persvara.

Antrąjame kėlinuke „Tau Ceramica“ klubui buvo pavykę susikrauti didžiausia – 16 taškų pranašumą (27:43), tačiau nuaidėjus antrojo kėlinuko sirenai, ekipas teskyrė 7 taškai (52:59).

Trečiajame kėlinuke daugiausiai lietuvio Arvydo Macijausko pastangomis, kuris pelnė 11 taškų, Vitorijos klubui pavyko išlaikyti 7 taškų pranašumą.

Lemiamasis paskutinis ketvirtis prasidėjo „Tau Ceramica“ klubo dominavimu. 33 rungtynių minutę jiems buvo pavykę susikrauti net 14 taškų persvara (71:85), tačiau po truputį mažinę deficitą Valjadolido krepšininkai spurtavo 13:2, geriau sužaidė rungtynių pabaigą bei šventė savo 11 pergalę. Tuo tarpu Vitorijos „Tau Ceramica“ klubas suklupo penktą kartą per 26 turus.

A.Macijauskas per 30 minučių įmetė 22 taškus (4/4 baudų, 3/10 dvitaškių, 4/6 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 8 kartus išprovokavo varžovų pražangas. Tačiau ir pats Arvydas gan sparčiai rinko pražangas ir rungtynių pabaigą buvo priverstas stebėti ant atsarginių suolelio.

Vitorijos ekipai Luisas Scola pelnė 21 tašką ir atkovojo 5 kamuolius, Sergi Vidalis surinko 17, o vienas ekipos lyderių Andresas Nocionis pridėjo jų tik 8, tačiau atkovojo 10 kamuolių. Anglas Adrew Bettsas pelnė 9 taškus.

Nugalėtojams Andre Turneris ir R.Montanezas pelnė po 20 taškų, Kevinas Thompsonas pridėjo 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Kitų dvikovų rezultatai:

Badalonos "Joventut" - 91:71 - Leidos "Caprabo"

Fuenlabrados "Jabones Pardo" - 80:88 - Lugo "Leche Rio"

„Ilgoji pertrauka“: kokia rinktinė galėtų būti kitą vasarą, kokie centrai tiktų „Žalgiriui“, kokią pridėtinę vertę sukuria Krapikas, kiek uždirba geriausi NKL žaidėjai, kaip vyksta krepšininkų išpirkimas iš klubų ir kaip tokį solidų kontraktą gavo Smailagičius

Gairės: acb, macijauskas