0
0
Towers
0

„Suns“ neišgelbėjo net ir stulbinantis dvidešimtmečio pasirodymas ketvirtajame kėlinyje

statistika
Sausio 13 d., 09:03
D.Bookeris buvo tiesiog nepakartojamas (Scanpix nuotr.)

Puikus Devino Bookerio pasirodymas neišgelbėjo Fynikso „Suns“ (12/27) nuo eilinės nesėkmės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Meksikos sostinėje vykusiose rungtynėse „Suns“ po dramatiškos kovos 108:113 (29:32, 30:25, 17:31, 32:25) nusileido Dalaso „Mavericks“ (12/27).

Į ketvirtąjį kėlinį „Mavericks“ atsinešė solidžią 11 taškų persvarą (88:77), tačiau jie negalėjo pasiruošti tam, kas nutiko vėliau. Lemiamame ketvirtyje įsisiautėjęs „Suns“ gynėjas D.Bookeris pelnė 29 iš 32 komandos taškų, taip vienas surengdamas fenomenalų spurtą ir suteikdamas savo komandai šansą laimėti rungtynes.

Vos 20 metų 196 cm ūgio gynėjas tik tris metimus pataikė po rezultatyvių komandos draugų perdavimų, tad didžiąją dalį savo pelnytų taškų susikūrė pats. Tiesa, net ir tokio šou neužteko atsitiesti prieš „Mavericks“.

Paskutinę minutę tas pats D.Bookeris smeigė du tolimus metimus ir priartino savo komandą iki 4 taškų (107:111), tačiau tada Dorianas Finney-Smithas realizavo baudų metimus ir „Suns“ tiesiog pritrūko laiko nuveikti kažką daugiau.

Po šių rungtynių komandos susilygino pagal savo pergalių ir pralaimėjimų balansą ir dabar dalijasi paskutinę vietą Vakarų konferencijoje. Vos viena pergale daugiau už abi šias ekipas turi Minesotos „Timberwolves“.

T.J.Warrenui pritrūko vos vieno dvitaškio, kad visi šių rungtynių startinių penketų krepšininkai būtų pelnę dviženklį taškų skaičių.

„Mavericks“: Deronas Williamsas 23 (12 rez. perd., 4/5 tritaškių), Harrisonas Barnesas 22, Wesley Matthews (4/8 tritaškių) ir Dirkas Nowitzki (6 atk. kam.) po 18, Sethas Curry 12, Dwightas Powellas 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 39 (6/7 tritaškių, 7 klaidos), Tysonas Chandleris 14 (19 atk. kam.), Marquise‘as Chrissas 13, Ericas Bledsoe 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: variantai „Žalgiriui“ vietoje Wallace‘o, ryškiausi NCAA lietuviai ir ko iš jų tikėtis ir NBA lūkesčiai NBA lietuviams

Gairės: nba, suns, mavericks, bookeris