Be klaidų atakavęs Š.Jasikevičiaus sūnus – Ispanijos čempionas (18)

Birželio 29 d., 19:40
Š.Jasikevičius stebėjo sūnaus triumfą

Šarūno Jasikevičiaus sūnus Lukas antrus metus paeiliui tapo Ispanijos čempionu.

Lietuvio atstovaujamas Barselonos „Barcelona“ jaunimas finale 101:50 (15:7, 24:8, 15:3, 19:19, 26:3, 2:0) nušlavė Mataro UEM vaikus.

Ispanijoje vaikai žaidžia penkis kėlinius po 8 minutes ir dar 2 papildomas minutes.

2012 m. gimęs L.Jasikevičius per 17 minučių pelnė 12 taškų (6/6 dvit.) – išsamesnė statistika nefiksuojama. Jo finalo pasirodymą stebėjo ir abu tėvai – Anna bei Šarūnas.

Rezultatyviau žaidė 18 taškų įmetęs Maxas Romeo Collas, 13 – Jordi Ruizas Cabre. Oponentams 10 taškų pelnė Bernatas Fite Delhortas.

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: jasikevičius