0

„Rytas“ tarptautinį sezoną pradėjo pralaimėjimu Italijoje (182) FOTOGALERIJA

Spalio 1 d., 20:30
G.Radzevičius nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (FIBA nuotr.)

FIBA Čempionų lygos F grupės pirmajame mače Vilniaus „Rytas“ išvykoje 67:77 (21:24, 13:16, 20:17, 13:20) nusileido Emilijos Redžo „UnaHotels“ krepšininkams.

„Rytas“ gerai pradėjo mačą – 10:4 sužaidus 3 minutes. Čia pat Italijos klubas pelnė 10 taškų be atsako – 14:10. Nors vilniečiai ketvirčio pabaigoje vėl pirmavo (21:20), tačiau 4 taškais be atsako pirmąją dvikovos atkarpą užbaigė „UnaHotels“ – 24:21.

Sėkmingą žaidimo bangą pagavę Emilijos Redžo krepšininkai pelnė 9 taškus, o vilniečiai – vos 2, tad skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą – 33:23. Sužaidus 5 minutes „Rytas“ atkuto ir per pusę sumažino deficitą (32:37), bet tada įkrito į duobę ir taškų nepelnė labai ilgai, kol likus 8 sekundėms R.J.Cole‘as nesumetė baudų, kurie leido įpusėjus dvikovai atsilikti 7 taškais – 34:41.

Po didžiosios pertraukos neilgai truko ir LKL čempionai praktiškai pasivijo varžovus – 41:42. Išlyginti rezultatą ir jį persverti savo naudai svečiams pavyko likus pusantros minutės – 52:50. Ilgai išsilaikyti priekyje sostinės klubui nepavyko ir prieš lemiamą atkarpą Giedriaus Žibėno kariauna turėjo 3 taškų deficitą – 54:57.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus 4 minutes „UnaHotels“ atsiplėšė – 64:56. Tuomet „Rytas“ pelnė 7 taškus be atsako ir priartėjo – 63:64. Čia pat Italijos klubas smogė atgal – atkarpa 7:0 leido 38-ąją minutę vėl susigrąžinti saugesnį atotrūkį – 71:63. Per likusį laiką Vilniaus komandai išsigelbėti nepavyko – arčiau nei 5 taškai nebuvo priartėta, tad buvo patirtas pralaimėjimas.

„UnaHotels“: Mouhamedas Faye 15 (8 atk. kam., 25 naud. bal.), Jamaras Smithas 14 (3/10 tritaškiai), Michele Vitali 12, Cassiusas Winstonas 12 (6 rez. perd.).

„Rytas“: Gytis Radzevičius 14 (5 atk. kam.), , Gytis Masiulis 12 (7 atk. kam.), Margiris Normantas 9 (1/7 tritaškiai), R.J.Cole‘as (1/5 tritaškiai) ir Stevenas Enochas po 8.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ klaustukai, valdymas, neliečiamas žaidėjas, kokį pasitikėjimo kreditą turi Trinchieri bei PAO ir OLY klaustukai

Gairės: rytas