Tada, kai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) bus leista talpinti reklamą ant marškinėlių, Toronto „Raptors“ klubas ketina nemenkai uždirbti. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žiniasklaida praneša, kad Kanados ekipa tikisi 4–5 mln. dolerių pelno kasmet.
Praėjusių metų rudenį Slovėnijoje vykęs Europos vyrų krepšinio čempionatas šios šalies krepšinio federacijai atnešė nemenką pelną.
Dvi stipriausios Lietuvos komandos – Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ – tarp daugiausiai pelno iš bilietų į namų rungtynes gaunančių klubų Šiaurės Europoje.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.