Betsafe-LKL
M Basket
0
0

Europos taurė: „Trefl“ – „Wolves“ (GYVAI) (11) po III kėlinio – 62:66, vyksta IV kėlinys

M d d., h:i
J.Tayloras buvo rezultatyviausias iki ilgosios pertraukos

Europos taurėje penktąjį sezono mačą pasitinka Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (1/3).

Alessandro Magro auklėtiniai išvykoje sieks be pergalių palikti Sopoto „Trefl“ (0/4) klubą iš Lenkijos.

Abi komandos praėjusį turą pasitiko nelaimėjusios, lenkai krito Podgoricoje, o „vilkai“ sugebėjo nuskinti užtikrintą pergalę Badalonoje – 86:63.

Individualų driokstelėjimą pakartoti sieks Anthony Cowanas, tapęs visos lygos turo MVP su 26 taškais ir 24 naudingumo balais.

„Trefl“ taip pat turi ryškių lyderių – Jaroslawas Zyskowskis vidutiniškai Europos taurėje renka 17 taškų, Tarikas Phillipas – 15,5 taško, 8,8 atkovoto kamuolio, 6 rezultatyvius perdavimus ir 23,8 naudingumo balo.

Sopoto klubas pralaimėjo visus keturis pirmuosius mačus, bet išlieka konkurencingas. Nė viena nesėkmė nefiksuota dviženkliu skirtumu, vidutinis deficitas – vos 5,8 taško.

Rungtynių eiga:

„Vilkai“ startavo solidžiau ir pelnė septynis pirmuosius mačo taškus, bet varžovai atsakė savo spurtu 9:0. Čia amerikietiški kalneliai nesibaigė – Lietuvos klubas surengė atkarpą 13:2 ir po Vaido Kariniausko taškų pirmavo 20:11. Įžaidėjas netrukus tolimu metimu suteikė dviženklę persvarą – 25:15.

„Wolves Twinsbet“ pranašumo laikėsi legionierių dėka – Tres’Shawnas Thurmanas pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, Andrew Andrewsas pataikė iš toli, Garrisonas Brooksas galingai krovė iš viršaus (37:26). Kėlinį uždaryti galėjo Jeffery Tayloras, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė, o „vlikams“ liko apvali dešimties taškų persvara – 47:37.

Po ilgosios pertraukos solidžiau jau startavo varžovai, priartėję 53:55, šią atkarpą nutraukti teko iš po krepšio pasižymėjusiam G.Brooksui. A.Andrewsas ketvirtąją pražangą užsidirbo su Jaroslawo Zyskowskio taškais. Paskutiniuosius kėlinio taškus tolimu metimu pelnė A.Cowanas – 66:62.

„Ilgoji pertrauka“: variantai „Žalgiriui“ vietoje Wallace‘o, ryškiausi NCAA lietuviai ir ko iš jų tikėtis ir NBA lūkesčiai NBA lietuviams